DSC02737

Zawody rozpoczynamy o godz. 7.00 konkursem dla koni 4-letnich na arenie A ( na dużym placu)

Punkty gastronomiczne na terenie zawodów będą czynne od piątku. Zapraszamy na śniadania, obiady i kolacje do Sali Kominkowej, a także na potrawy z grilla.

Biuro zawodów będzie otwarte: w czwartek w godz. 17.30-19.00 i w czasie trwania zawodów w godz. 6.30 – do 15 minut po zakończeniu ostatniego konkursu.

Możliwość wjechania na arenę A i B do godz. 15.00

Stajnie otwarte w czwartek od godz. 13.00

WSTĘPNY PLAN DNIA – PIĄTEK

Arena A:

7.00 – konie 4-letnie

8.00 – konie 5-letnie

9.30 – konie 6-letnie

10.30 – kl. N

15.00 – kl. C

19.00 – kl. CC

Arena B:

8.00 – kl. L

11.30 – kl. P

Do zobaczenie w Olszy!

PCT Agro Handel

Olbrzymim zainteresowaniem zawodników, którzy do tego toczą zaciętą walkę, cieszą się rozgrywki Turnieju Nadziei Olimpijskich i Orła Białego organizowane przez KJ Agro-Handel Śrem.

Trzeci etap tego turnieju odbędzie w Olszy już w najbliższy weekend (1 i 2 czerwca). Do zawodów zgłosiło się ponad 300 par (w pierwszym etapie było 300, w drugim 240), które na dwóch parkurach będą rywalizować w 12 konkursach. Przypomnijmy, że cykliczna (6 etapów i finał) rywalizacja obejmuje dwie kategorie: Profi (klasy P, N i C) oraz Amator (L i L1). Co sprawia, że Turniej cieszy się taką popularnością? Zapewne zarówno doskonale warunki ośrodka w Olszy i doświadczenie organizacyjne KJ Agro-Handel, jak i przejrzysty regulamin i atrakcyjne nagrody. Zwycięzca kategorii Profi w ostatnią niedzielę sierpnia po finale wyjedzie z Olszy nowym samochodem marki KIA. Do nagród finansowych i rzeczowych doszła ostatnio jeszcze jedna, tym razem niepoliczalna wartość. Turniej, któremu przyświeca idea olimpizmu, został objęty patronatem przez mistrza olimpijskiego Jana Kowalczyka i firmę Bober Team, która ufundowała nagrodę przechodnią pod nazwą „Brązowy Wawrzyn Darleta i Roncevala". Otrzyma ją najwyżej sklasyfikowany w turnieju zawodnik do lat 18.

 

 plj 2018 puchary

Kolejna edycja Polskiej Ligi Jeździeckiej, której po raz drugi koordynatorem jest KJ Agro-Handel, zapowiada się bardzo ciekawie.

turniej 2019 puchar

Z nową inicjatywą na sezon 2019 wyszedł Klub Jeździecki Agro-Handel Śrem.

Doskonała infrastruktura: dwóch hipodromów, nowych stajni dla przyjezdnych koni i zaplecza gastronomicznego ośrodka jeździeckiego w Olszy w tym sezonie będzie jeszcze lepiej wykorzystana i bardziej dostępna dla zawodników. Poza ważnymi imprezami ogólnopolskimi KJ Agro-Hanel w 2019 roku zorganizuje też cykl 7 zawodów o nazwie Turniej Nadziei Olimpijskich i Orła Białego.

088

Dawid Skiba z KJ Agro-Handel Śrem sięgnął po zwycięstwo w dwóch kategoriach Polskiej Ligi Jeździeckiej 2018 i w nagrodę odebrał dwa samochody.