CSN w Skokach przez Przeszkody Grand Prix Polski i Nadziei Olimpijskich
Olsza, 04-05 sierpnia 2012 r.

WYNIKI KOŃCOWE

1 - P1 - I Półf. Grand Prix Wlkp. (Art.: 263) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Chica BoomSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem49,700
2BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem50,820
3OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów51,610
4ArillaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem51,940
5ZorroKierznowski HubertKJ Kietlów52,080
6BartinoBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem52,400
7CupidoSąsiadek BogumiłaKJ HBC Lasocice52,640
8AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła52,704
9SzazaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem53,030
10CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów53,230
11VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice53,870
12OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin54,300
13JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem54,590
14Vloret BKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem55,790
15RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna56,070
16ColinaWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko56,640
17BongoChoynowski RafałKJ Gołębin Stary57,300
18MarsWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo58,410
19Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem58,514
20UniscoŁaszcz HubertKJ Profil Piła58,874
21DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem59,090
22Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów59,314
23Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo59,344
24KormoranSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo60,120
25KuklikGrabowska OlgaKJ Dworek60,944
26Fred-LFrąckowiak Miłosz (J.1994)UKJ Leśny Dwór Pakówka61,690
27WersBiedka Gabrielabpk62,250
28Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo62,514
29LampartBiedka Gabrielabpk63,910
30MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem64,060
31Intuicja-KopaczKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin64,170
32Artano G.Łaszcz HubertKJ Profil Piła64,318
33EuforiaKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin64,360
34Cappucino 15Bembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem64,860
35Arenal LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem65,364
36ArmaniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo65,934
37KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów66,088
38Lisa Bona LSzymczak Jan (J.1994)WTK Hermanów66,308
39Sensu StrictoŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin66,364
40Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary66,544
41Gold Lady FBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach66,780
42GromPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań67,418
43Chardonnay LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin68,274
44Coco Chanel KKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice69,994
45ZenderBańczerowska Alicja (JM.1997)KJ Lotus Poznań70,528
46SanczoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem70,684
47CasanovaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem72,580
48AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem73,564
49CaravellaChłapowski AntoniKJ CH Jaszkowo73,874
50CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko74,020
51IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo74,474
52ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem74,734
53Silver StarPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno74,944
54Carlotta CEPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno76,248
55Czunia RLudwiczak WojciechLKS Cwał Poznań78,604
56Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo80,204
57CarthanoLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem80,708
58ConticaMarcinkowski MichałStadnina Koni Ciekocinko85,378
59Challenger XPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań86,140
60Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem90,094
 Quality VKlosse Katarzyna (JM.1999) EL
 JudsonOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk EL
 Grand Bayou FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem RET


2 - C - I Półf. Grand Prix Nadziei Olimp. do lat 25 (Art.: 263) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1Skipio KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem62,550
2AmorniekWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko63,270
3Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem63,404
4Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem64,684
5WinegraGrabowska OlgaKJ Dworek65,204
6MirandaBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach65,544
7BiegaczOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk66,590
8Cassino SSiałkowska Józefina (JM.1997)bpk71,478
9Folklore 13Grosz BartoszLKJ Moszna71,674
10MadabaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna71,834
11CasallaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna72,294
12Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem72,470
13Pat (Be)Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań76,318
14NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary79,330
15QulesterOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk89,674
 MefistoPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno EL
 My LadyWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko EL


3 - C1 - I Półf. Grand Prix Polski (Art.: 263) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub CzasBłędyNagroda
1ZeddamSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem61,330
2CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła61,350
3LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo61,830
4ClaudiusKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem63,830
5Con CalmaWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice67,250
6Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów68,894
7ArakornWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice69,144
8HektorLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem69,554
9BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem69,564
10Granit SKierznowski HubertKJ Kietlów70,444
11SineyKierznowski HubertKJ Kietlów71,288
12HakerChoynowski RafałKJ Gołębin Stary72,454
14Crazy QuickSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem82,680
15Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo84,268
16RotmistrzRakoczy DawidKJ Profil Piła84,790
17Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem85,524
 FalbrusLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem EL


4 - C1 - Runda Klasy C1 (Art.: 274.5.5) (04-08-2012)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasCzasBłędyNagroda
1Baltazar Du RouetSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem050,0427,9701225 PLN
2AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła051,2528,370825 PLN
3ArakornWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice052,5231,393625 PLN
4BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem053,0033,710425 PLN
5RainbollTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo053,9239,393325 PLN
6IbizaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem051,0940,350225 PLN
7Un DiabloŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin447,45125 PLN
8Vulkan LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem449,82125 PLN
9ClaviusLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem453,26
10King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem856,02


5 - P1 - II Półf. Grand Prix Wlkp. (Art.: 238.2.1) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Lisa Bona LSzymczak Jan (J.1994)WTK Hermanów059,05
2KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów060,45
3GromPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań061,88
4Chica BoomSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem062,60
5DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem062,98
6Chardonnay LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin063,47
7EuforiaKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin063,55
8Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów063,61
9JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem063,74
10Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem064,15
11BongoChoynowski RafałKJ Gołębin Stary064,16
12CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko064,57
13Cappucino 15Bembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem064,70
14ArillaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem064,96
15Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary065,04
16SanczoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem065,33
17AberantKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem065,81
18LampartBiedka Gabrielabpk065,82
19WersBiedka Gabrielabpk065,83
20Vloret BKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem066,11
21CasanovaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem066,71
22MarsWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo066,73
23UniscoŁaszcz HubertKJ Profil Piła066,80
24Intuicja-KopaczKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin067,26
25RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna067,71
26CupidoSąsiadek BogumiłaKJ HBC Lasocice067,90
27Coco Chanel KKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice274,34
28Fred-LFrąckowiak Miłosz (J.1994)UKJ Leśny Dwór Pakówka274,80
29MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem460,56
30ZenderBańczerowska Alicja (JM.1997)KJ Lotus Poznań460,93
31KormoranSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo462,51
32ArmaniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo464,60
33Silver StarPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno464,91
34Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo465,42
35VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice465,71
36Arenal LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem467,65
37BartinoBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem467,73
38Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo570,42
39CarthanoLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem572,60
40Challenger XPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań778,24
41CaravellaChłapowski AntoniKJ CH Jaszkowo780,24
42Carlotta CEPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno860,93
43Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo864,91
44BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem865,73
45Artano G.Łaszcz HubertKJ Profil Piła969,35
46ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem970,00
47ZorroKierznowski HubertKJ Kietlów1075,97
48IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo1076,88
49Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem1092,14
50SzazaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem1260,06
51Gold Lady FBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach1281,38
52CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów1369,97
53Czunia RLudwiczak WojciechLKS Cwał Poznań1890,08
54JudsonOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk21104,53
55ConticaMarcinkowski MichałStadnina Koni Ciekocinko2481,56


6 - C1 - II Półf. Grand Prix Nadziei Olimp. do lat 25 (Art.: 238.2.1) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1My LadyWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko067,30
2Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem070,66
3Cassino SSiałkowska Józefina (JM.1997)bpk465,96
4BiegaczOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk469,43
5NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary470,54
6Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem684,40
7Pat (Be)Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań871,34
8MadabaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna871,43
9CasallaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna872,31
10Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1083,24
11MirandaBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach1266,35
12Skipio KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1273,44
13QulesterOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk1291,53
14Folklore 13Grosz BartoszLKJ Moszna1588,21
 WinegraGrabowska OlgaKJ Dworek EL
 MefistoPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno EL


7 - CC - II Półf. Grand Prix Polski (Art.: 238.2.1) (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Crazy QuickSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem073,40
2Con CalmaWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice077,91
3RotmistrzRakoczy DawidKJ Profil Piła475,70
4CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła477,80
5Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem578,76
6Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo579,05
7ZeddamSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem871,46
8SineyKierznowski HubertKJ Kietlów875,83
9Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów876,60
10ClaudiusKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem876,87
11LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo1274,30
12HektorLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem1277,23
13Granit SKierznowski HubertKJ Kietlów1586,42
14Winning MoodKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1676,01
 HakerChoynowski RafałKJ Gołębin Stary RET


1ZR - P1 - Konkurs dodatkowy, z Jokerem (Art.: 269.5) (05-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1Chardonnay LDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin4443,17500 PLN
2ArakornSąsiadek BogumiłaKJ HBC Lasocice4446,18300 PLN
3Forester-SSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo4448,58200 PLN
4Bruce SpringKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem4450,74100 PLN
5CassilioWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko4452,39100 PLN
6LampartBiedka Gabrielabpk4454,22
7CasanovaSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem4456,29
8DominikaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem3942,65
9Spartan LKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem3659,71
10Intuicja-KopaczKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin3462,94
11ConticaMarcinkowski MichałStadnina Koni Ciekocinko3159,37
12Chuck- Chin L. E.Krajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem2970,42
13Quality VKlosse Katarzyna (JM.1999)2971,74
14CarthanoLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem2857,85
15Carlotta CEPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno2454,58
16KartoucheKwaśniewska MarikaKJ Zagórów1243,17
17ArmaniWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo1244,34
18JudsonOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk1251,96
19Artano G.Łaszcz HubertKJ Profil Piła851,76
20MefistoPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno856,98
21IstarBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo747,98
22VipKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice644,78
23Challenger XPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań656,64
24ArenaBembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem699,78
 CarlosKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów-147,54


8 - C1 - Runda Klasy C1 (Art.: 274.5.3) (05-08-2012)
    I FazaI FazaII FazaII Faza
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasPunktyCzasNagroda
1Baltazar Du RouetSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem054,85029,461225 PLN
2BebetoGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem057,54032,06825 PLN
3ArakornWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice062,16032,85625 PLN
4King Cornet LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem060,99035,84425 PLN
5AmarillusRakoczy DawidKJ Profil Piła060,32430,72325 PLN
6LegiusTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo058,46433,27225 PLN
7SanczoKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem058,08435,81125 PLN
8Sensu StrictoŁangowska NataliaJKS Tornado Szczecin057,04437,88125 PLN
9ClaviusLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem061,95439,06
10BaldessariniBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem057,271235,05
11Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów457,46
12RainbollTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo462,75
13Vulkan LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem464,26
14IbizaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem859,35
 NiobeKuświk AndrzejKJ Wolica Kalisz EL


9 - N - Finał Grand Prix Wlkp. (Art.: 273) (05-08-2012)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1Chica BoomSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem000069,780055,9003000 PLN
2OrientKwaśniewska MarikaKJ Zagórów0,9500,95065,660,95051,890,952000 PLN
3Quick SightedKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów1,7701,77071,721,77057,391,771500 PLN
4ColinaWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko3,4703,47073,253,47058,063,471000 PLN
5BongoChoynowski RafałKJ Gołębin Stary3,8003,80073,733,80060,993,80700 PLN
6Cappucino 15Bembenik Olimpia (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem4,7004,70069,814,70058,594,70500 PLN
7ArillaKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1,1201,12469,275,12057,075,12300 PLN
8OllinoDąbrowski MieszkoKJ B M Kobylin2,3002,30069,502,30458,096,30200 PLN
9MarsWoźniak ŁukaszKJ Morena Sieraków-Gałowo4,3604,36069,554,36454,908,36100 PLN
10CupidoSąsiadek BogumiłaKJ HBC Lasocice1,4701,47070,461,47856,1009,47100 PLN
11Avocado LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem1,3501,35471,985,35
12WersBiedka Gabrielabpk6,2806,28067,856,28
13JasyrHojna MonikaKJ Agro-Handel Śrem2,4502,45468,126,45
14RicoMatysiak IzabelaKJ Jeziorki-Osieczna3,1903,19469,037,09
15EuforiaKopacz Paulina (JM.1998)LUKS Nysa Gubin7,2407,24066,617,24
16Coco Chanel KKuśnierczak JacekJUKS Mieczewo Borkowice2,0924,09475,868,09
17BadoretteGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem0,5644,56467,948,56
18UniscoŁaszcz HubertKJ Profil Piła4,5904,59473,988,59
19KormoranSchroeter KrzysztofKJ Morena Sieraków-Gałowo4,8248,82071,878,82
20Vloret BKrajewski ŁukaszKJ Agro-Handel Śrem3,0503,05873,5811,05
21Annchen 11Witkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary8,4208,42471,2512,42
22GromPiksa ŁukaszLKS Cwał Poznań8,8608,86576,8413,86
23MustangKlimecka DariaKJ Agro-Handel Śrem7,18411,18470,7815,18
24Lisa Bona LSzymczak Jan (J.1994)WTK Hermanów8,3008,30867,6816,30
25ZorroKierznowski HubertKJ Kietlów1,191011,19680,7217,19
26ZenderBańczerowska Alicja (JM.1997)KJ Lotus Poznań10,41414,41469,2018,41
27Fred-LFrąckowiak Miłosz (J.1994)UKJ Leśny Dwór Pakówka6,0028,001272,9320,00
28Chacco-RedTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo15,25520,25179,3121,25
29Olimp KGBogucka-Sydow AgnieszkaKJ Hubertus Lusowo6,41814,41872,5222,41
30Silver StarPrzybylski ŁukaszKJ Europejczyk Rogoźno12,62416,62869,4324,62
31SzazaPawlicka Dajana (JM.1998)KJ Agro-Handel Śrem1,671213,671268,1125,67
32ManillaPietrowski HubertKJ Agro-Handel Śrem12,52921,52578,0026,52
33Michael Angelo FFimmel ArkadiuszKJ Agro-Handel Śrem20,201030,20992,3039,20
34CaravellaChłapowski AntoniKJ CH Jaszkowo12,09719,093496,5153,09
35Czunia RLudwiczak WojciechLKS Cwał Poznań14,451630,453097,2460,45
36Gold Lady FBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach8,541220,54WYC


10 - CC - Finał Grand Prix Nadziei Olimp. do lat 25 (Art.: 273) (05-08-2012)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1Casino LBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0,4300,431377,714,43457,928,435010 PLN
2My LadyWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko0,3600,36067,570,36963,939,364010 PLN
3Skipio KKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem0,0066,00473,0910,00056,8010,003010 PLN
4QulesterOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk2,0246,02473,6010,02058,9910,022010 PLN
5Cassino SSiałkowska Józefina (JM.1997)bpk4,4648,46462,2612,46053,8812,461010 PLN
6CasallaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna4,64812,64473,9116,64459,6920,64710 PLN
7Folklore 13Grosz BartoszLKJ Moszna4,561519,56470,2223,56560,3228,56510 PLN
8Pat (Be)Piksa ŁukaszLKS Cwał Poznań6,88814,881672,0330,88056,6630,88310 PLN
9NikaraguaWitkowska KatarzynaKJ Gołębin Stary8,39412,39975,8921,391065,1431,39220 PLN
Tola ZBętkowski MarcinKJ Agro-Handel Śrem0,4300,43469,214,43
Celana ZKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem0,0066,00472,2610,00
BiegaczOstrowska Adrianna (J.1996)SJ Napoleońska Zagroda Kamieńsk2,0246,021271,0110,02
MadabaKurek JanJUKS Abakus Kaczyna4,64812,64679,9116,64
AmorniekWacławik MarekKJ Wechta Rosnówko0,3600,36 REZ
MirandaBryll Martyna (J.1994)JUKS Bryllandia w Witaszycach1,501213,50WYC


11 - CC1 - Finał Grand Prix Polski (Art.: 273) (05-08-2012)
    IIISumaI NawrótI NawrótSumaII NawrótII NawrótWynikRozgrywkaRozgrywka
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub Płf.Płf.Pkt.Pkt.CzasI NAWPkt.CzaskońcowyPkt.CzasNagroda
1Crazy QuickSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem0,0000,00079,350460,924,0010140 PLN
2RotmistrzRakoczy DawidKJ Profil Piła0,0144,01079,484,01461,028,018120 PLN
3ClaudiusKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1,2589,25477,6413,25061,6613,256080 PLN
4Con CalmaWasilewski ŁukaszKJ HBC Lasocice2,9602,96479,336,96860,1514,964060 PLN
5Granit SKierznowski HubertKJ Kietlów4,56812,56078,6012,56666,1818,562040 PLN
6Larius-StarTroszczyński ŁukaszKJ CH Jaszkowo0,2555,251195,8316,251261,8528,251530 PLN
7HektorLusina AleksandraKJ Agro-Handel Śrem4,111216,11878,8424,11564,6229,111020 PLN
8Che Guevara LGramza LeszekKJ Agro-Handel Śrem4,1259,129100,9718,121463,6832,121010 PLN
ZeddamSkrzyczyński JarosławKJ Agro-Handel Śrem0,0000,00077,520
CaschRakoczy DawidKJ Profil Piła0,0144,01477,334,01
Winning MoodKiecoń MściwojKJ Agro-Handel Śrem1,2589,25474,2613,25
Da VinciKubiak Grzegorz AndrzejKJ Uniglob Gozdów3,78811,78WYC
SineyKierznowski HubertKJ Kietlów4,56812,56WYC
HakerChoynowski RafałKJ Gołębin Stary5,562631,56 EL


00 - Grand Prix Nadziei Przedszkolnych (04-08-2012)
    
MiejsceNazwa koniaZawodnikKlub PunktyCzasNagroda
1FerrariKierznowska AleksandraKJ Kietlów029,60
2KropekWoźniak Hubert051,22
3BatorMatoszko Klaudia161,10
4Mała MiGramza Amelia434,30
5KropekMatuszewski Kacper443,08



www.tarantevents.pl - HUBERTUS 2.0.0.7 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.signus.pl